Яскравий секс – це не тільки знання ерогенних зон партнера та його уподобань, а й уміння правильно вибрати позу. Тіло кожної людини – абсолютно індивідуальне. Деякі пози можуть посилити відчуття, інші – виявитися абсолютно некомфортними і навіть болючими.

Щоб мати можливість вибрати, необхідно знати кілька універсальних варіантів, які б підходили практично всім. Про них варто поговорити трохи детальніше.

Пози для новачків

Є кілька простих поз, які допоможуть новачкам зорієнтуватися в процесі, а також принести задоволення партнеру і собі. Вони досить прості та легко здійсненні:

  • «Місіонерська». Так, це дуже відома і найпростіша поза. Але для початку вона підходить ідеально. Після проникнення та налагодження гармонії між вашими тілами, можна змінити «місіонерську» позу не іншу. Її простота і зручність допомагають позбутися сором'язливості і вибрати потрібний темп.
  • «Ложка». У цій позі чоловік обіймає жінку ззаду, а вона притискається до нього всім тілом і ніби лягає на ложку. Проникнення відбувається позаду. Ця позиція комфортна не лише фізично, а й психологічно. Дівчина відчуває тепло чоловічого тіла. До того ж, так зручно пестити її шию та груди.
  • «Чарівна гора». Партнери сідають один навпроти одного симетрично, розставляють ноги та відбувається проникнення. У такій позиції кожен рухається у такт іншому. Вона досить проста, але дозволяє бачити свого партнера та пестити його в будь-яких місцях.

Всі пози можна поступово змінювати складнішими. Привнести гостроти допоможе відвідування секс-шопу онлайн та придбання правильного лубриканта, незвичайних іграшок.

Пози для різноманітності

Існує багато різних поз для сексу. Деякі з них дуже екстремальні, інші вимагають від партнерів особливої гнучкості та фізичної форми. Але є й універсальні варіанти на будь-який випадок життя.

Перша така позиція – це «місток». Дівчина стає в позу півмоста і розсовує ширше ноги. Чоловік же проникає до неї, стоячи навколішки. Вона дозволяє дивитись у вічі партнеру, милуватися його тілом, стежити за реакцією. До того ж «місток» посилює відчуття у жінки, стимулює її ерогенні зони.

Ще один варіант – це «наїзниця навпаки». Дівчина сідає зверху, але повертається спиною до партнера. Обидва можуть контролювати темп та проникнення. Чоловік може насолодитися виглядом сідниць, попестити груди і спину.

Звичайна «наїзниця», до речі, теж чудово підходить для того, щоб внести деяку різноманітність у сексуальні відносини. Іноді корисно давати жінці можливість робити все самостійно та самій вибирати темп.

І останній варіант – «штурвал». Є багато варіацій такої позиції, але найуніверсальніший – це той, де дівчина лягає на спину, піднімає ноги, а чоловік кладе їх собі на плечі чи бере до рук. Штурвал гарний тим, що дозволяє бачити всі потаємні місця партнера та вибирати будь-який темп проникнення.