Вібромасажер, що обертається (вібратор-комп'ютер) - аналог статевого члена, вібратор, що більш-менш точно відтворює його зовнішній вигляд та функціональні особливості, що представляє собою електро-механічний виріб індивідуального користування, і призначений для інтимного масажу. Всі вібромасажери цієї групи мають фалоімітатор з кількома ступенями обертання головки.

При використанні моделей вібромасажерів - ротаторів відбувається потужний глибокий масаж вагінальної зони, недоступної при звичайному статевому контакті, що запобігає застійним явищам, що сприяють розвитку інфекційних захворювань. Крім цього, вібромасажери, обертальними рухами дозволяють стимулювати зону "G", яка є однією з найсильніших ерогенних зон жіночого тіла. Вона знаходиться між лобковою кісткою та шийкою матки, містить велику кількість кров'яних судин та нервових закінчень. При стимуляції точки "G" навколишні нервові закінчення посилають у мозок імпульси, що блокують біль і підсилюють приємні відчуття під час сексу. Деяким жінкам стимуляції точки "G" достатньо для досягнення сильного оргазму.

Вібромасажер може мати різноманітні опуклості, вусики, реберця та інші нерівності, що служать для додаткової та потужнішої стимуляції ерогенних зон під час використання.

Всі вібромасажери комп'ютерного (вібратор-комп'ютерного) типу оснащені багатофункціональними пультами керування вібрацією. Вони дозволяють регулювати частоту вібрації та пульсації, напрямок обертання головки, швидкість переміщення бусинок-кульок по осі обертання.

Поради щодо використання комп'ютерного вібратора

  • Перед застосуванням вібромасажера, необхідно надати йому необхідний вигин. Всередині цього вібромасажера розташований спеціальний "хребет", завдяки чому він гнеться та утримує нахил, який буде зручний саме для Вас. Для надання потрібної форми, необхідно просто акуратно зігнути вібромасажер настільки, наскільки Вам це здасться зручним. Після використання Ви можете повернути йому початкову форму.
  • Вібромасажер, перед першим використанням або при передачі його іншій особі, необхідно обробити антисептиком (наприклад: мірамістином, хлоргексидином або очисним мастилом, що містить ці речовини) та/або промити теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи в гніздо для батарейок.
  • Найбільш гігієнічно використовувати виріб із презервативом.
  • Перед використанням вібромасажера необхідно обробити будь-яким інтимним мастилом на водній або силіконовій основі, що дозволить уникнути дискомфорту при використанні, а також знизить ймовірність травмування (виникнення потертостей та мікротравм слизової оболонки).
  • Після використання вібромасажер необхідно обробити теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи в гніздо для батарейок.
  • Не використовуйте як мастило речовини на жировій основі (вазелін, рослинні олії, креми) та інші, не призначені спеціально для цієї речовини, це може пошкодити як матеріал з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю. У нашому секс-шопі "Фантазія" Ви знайдете широкий асортимент інтимних мастил.
  • Не ошпарюйте і не кип'ятіть ваш вібромасажер.
  • Вібромасажер повинен зберігатися в сухому, захищеному від сонця місці.

Вібромасажер, що обертається на присосці. Массажер оснащений присоскою, в такому випадку Ви отримуєте можливість закріплення його на плоскій твердій поверхні.

Вібромасажер, що обертається - "реалістичний". "Реалістиками" називають вібромасажери, отримані шляхом зняття зліпків із реальних людей, як правило, відомих порнозірок. Вони є точною копією статевих органів конкретно взятої людини і тому особливо цінуються аматорами сексуальних іграшок. Цей вібромасажер оснащений присоскою, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на твердій плоскій поверхні, і таким чином звільнити руки.

Вібратор-комп'ютер з кліторальним стимулятором. Цей вібромасажер оснащений кліторальним стимулятором, при включенні механізму кліторальний стимуляторор починає вібрувати, впливаючи на кліторальну зону. Включення механізму основного фалоімітатора задіє ротацію (обертання) головки імітатора. Будь-яка з функцій може бути застосована як окремо, так і в сукупності з іншими, Ви також можете регулювати потужність вібрації і частоту ротації (обертання головки).

Вібратор-комп'ютер з намистинами. У "головці" цього фалоімітатора розташовано безліч намистин, які при включенні механізму починають рухатися за Вашим бажанням вправо або вліво. Саме пересування бусинок у поєднанні з вібрацією викликає приємні відчуття та стимулює глибоку вагінальну зону.

Вібратор-комп'ютер з намистом і кліторальним стимулятором. Ця модель оснащена кліторальним стимулятором, при включенні механізму кліторальний стимулятор починає вібрувати, впливаючи на кліторальну зону. Включення механізму основного фалоімітатора задіює ротацію (обертання) головки імітатора, а також переміщення бусинок, що знаходяться в тілі імітатора, що викликає стимуляцію чутливої зони.
Будь-яка з функцій може бути застосована як окремо, так і в сукупності з іншими, Ви можете також регулювати потужність вібрації та частоту ротації (обертання головки).

Вібромасажер, що обертається, з імітатором орального сексу (смоктувальний ефект). Ця модель оснащена додатковим кліторальним стимулятором, з спеціальним механізмом для імітації орального сексу. При включенні механізму виникає відчуття "посмоктування", подібне до того, що Ви відчуваєте при оральному контакті. Включення механізму основного фалоімітатора задіяє ротацію (обертання) головки імітатора, а також переміщення намистин, що знаходяться в тілі імітатора, що спричиняє стимуляцію чутливої пердвагінальної зони.