На відміну від медичних та побутових, сексуальні масажні пристрої використовуються не стільки для зняття неприємних, скільки для отримання приємних відчуттів.

Вібратор для задоволення

Вібратор (вібромасажер) - це аналог статевого члена, що більш-менш точно відтворює його зовнішній вигляд і функціональні особливості, що є електромеханічним виробом індивідуального користування, і призначений для інтимного масажу. Фізіологічна дія вібромасажера заснована на явищі резонансу з частотою м'язових скорочень тазових органів при оргазмі. Вібратор може бути оснащений присоскою, в такому випадку Ви отримуєте можливість закріплення його на плоскій твердій поверхні. Так само може мати різноманітні опуклості, та інші нерівності, що служать для додаткової та потужнішої стимуляції ерогенних зон під час використання.

Під час підготовки вібромасажера до використання в прилад необхідно вставити передбачену кількість відповідних автономних елементів живлення (батарейок). При цьому необхідно дотримуватись полярності батарейок, згідно зі схемою, що є в корпусі виробу.

Поради щодо застосування вібратора (вібромасажера)

Вібратор, виготовлений з будь-якого матеріалу перед першим використанням або при передачі його іншій особі, необхідно обробити антисептиком (наприклад: мірамістином, хлоргексидином або мастилом, що містить ці речовини) і промити теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи в гніздо для батарейок.

  • Найбільш гігієнічно використовувати вібратор з презервативом.
  • Перед використанням вібратор необхідно обробити будь-яким інтимним мастилом на водній або силіконовій основі, що дозволить уникнути дискомфорту при використанні, а також знизить ймовірність травмування (виникнення потертостей та мікротравм слизової оболонки).
  • Після використання вібратор необхідно обробити теплою водою з милом, уникаючи попадання вологи в гніздо для батарейок.
  • Не використовуйте як мастило речовини на жировій основі (вазелін, рослинні олії, креми) та інші, не призначені спеціально для цієї речовини, це може нашкодити як матеріалу з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю. В нашому секс-шопі "Фантазія" Ви знайдете широкий асортимент інтимних мастил.
  • Не ошпарюйте і не кип'ятіть вібратор.

Стимулятор точки "G". Вібромасажер має вигнуту форму та призначений спеціально для стимуляції точки "G", яка є однією з найсильніших ерогенних зон жіночого тіла. Вона знаходиться між лобковою кісткою та шийкою матки, містить велику кількість кров'яних судин та нервових закінчень. При стимуляції точки "G" навколишні нервові закінчення посилають у мозок імпульси, що блокують біль і підсилюють приємні відчуття під час сексу. Деяким жінкам стимуляції точки G достатньо для досягнення найсильнішого оргазму.

Вібромасажер на радіокеруванні. Керування пристроєм відбувається за допомогою пульта радіокерування, а це означає, що Ви можете забути про проводи і бути абсолютно вільними у своїх діях. Пристрій приводиться в дію перемиканням кнопки ввімкнення (ON). Пульт керування може діяти на відстані від 4 до 6 метрів.

Анально-вагінальний вібромасажер (подвійний) - призначений для одночасного анально-вагінального сексу, що є подвійним вібромасажером. Купуючи такий вібромасажер, пам'ятайте, що відстань між вагінальним та анальним отворами у кожної жінки індивідуальна, тому слід вибирати відповідну модель. Даний вібромасажер бажано використовувати в комплекті з універсальним мастилом, призначеним як для анального, так і для вагінального сексу.

Вібромасажер у формі яйця - призначений для стимуляції вагінальної або анальної зон, але може використовуватися також для тренування вагінальних м'язів (див. розділ "Вагінальні кульки").

Вібромасажер (вібратор) на присосці. Цей вібромасажер оснащений знімною присоскою, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на плоскій твердій поверхні, наприклад у ванній і таким чином звільнити собі руки.

Вібратор "реалістичний". "Реалістики" називають вібратори, отримані шляхом зняття зліпків з реальних людей, як правило, відомих порнозірок. Вони є точною копією статевих органів конкретно взятої людини і тому особливо цінуються аматорами сексуальних іграшок. Цей вібромасажер оснащений присоскою, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на твердій плоскій поверхні, і таким чином звільнити руки.

Вібратор анальний. Цей вібромасажер може бути використаний для стимуляції вагінальної зони, але розроблений спеціально для стимуляції анальної зони, чому відповідають і розмір та обтічна форма. Виріб служить для підвищення чутливості при статевому акті за рахунок зближення (дотику) стінок ануса та піхви у жінок, а також стимуляції ерогенних зон анальної області (як у жінок, так і у чоловіків). Шановні наші покупці, при використанні будь-якого виробу з таких як стимулятор анальної зони будьте обережні! Слідкуйте за тим, щоб виріб міцно утримувався в зовні тіла, щоб його легко можна було витягти. Не забувайте про те, що існують спеціальні анальні мастила, призначені для безпечного та безболісного анального сексу.

Вібромасажер з насадкою. Без насадки вібромасажер є гладким твердим пластиковим вібратором. Знімна насадка може мати різноманітні опуклості, вусики, реберця та інші нерівності, що служать для додаткової та потужнішої стимуляції ерогенних зон під час використання. Виріб можна використовувати як із насадкою, так і без неї. Якщо після зняття насадки з вібромасажера Вам складно надіти її знову, Ви можете скористатися тальком.