Або як виграти Джекпот в коханні та сексі

секс в социальной сети, виртуальный романНа сьогодні, весілля як результат віртуального роману така ж звична справа, як і чудовий секс через два дні після онлайнового знайомства. Про соціальні мережі знімають фільми і серіали, свої сторінки ведуть політики і зірки, маючи акаунт вконтакті або однокласниках. щоденно відбувається безліч віртуальних знайомств і багато з них закінчуюються реальними стосунками, дружніми, любовними або ж сексуальними.

Історії удачного заміжжя після віртуального спілкування передаються панянками з вуст у вуста, та й серед ваших знайомих існує хоча б один приклад онлайнового спілкування, яке закінчувалось романтичними стосунками. Як шукати другу половину в соціальних мережах? І як в онлайні наткнутися на секс по знайомству?

В пошуках нових знайомств потрібно бути гранично обережною. Але, на жаль, дівчата, змучені самотністю і переживши вдосталь любовних розчарувань не завжди можуть тверезо оцінити свого співрозмовника. Щоб відсіяти не тільки маніяків, але й просто шукачів сексуальних пригод прислухайтесь до наступних порад.

Подруга друга

У вас серед друзів в соціальних мережах напевно значиться одна-дві сотні людей. Мінімум половину з цієї кількості ви більш-менш знаєте. І якщо Саша Титькин дратує ще з 8-го класу, то серед його друзів, знайдеться декілька привабливих і неодружених. Друзі друзів – чудова, а головне безпечна можливість познайомитися з чоловіком, дівчиною і у разі чого довідатись про цю особистість.

Фото, статус, секс

Чи слід вважати, що чим відвертіше фото на сторінці дівчини, тим більше шансів, що вона не проти зайнятися сексом з красивим і чарівним чоловіком, яким ви є? Звісно, може бути і так, але як правило такі панянки дуже вимогливі до чоловіків, до яких вони лягають в ліжко. Тому поулещувати сексуальну красуню все-таки доведеться. Не виключайте варіант, що дівчина з відвертою фотографією також може мати занижену самооцінку, а з такими ніколи не буває легко. Як кажуть, не захочеш її – образиться, захочеш її – теж образиться.

Дівчата – інтригуйте, чоловіки – просіть!

секс в социальной сети, виртуальный романВести цікаву переписку в соціалиних мережах набагато легше, ніж спілкуватися в реальному житті. У вас є можливість обміркувати свої слова, приховати емоції, та просто припинити спілкування, абсолютно нічого не пояснюючи. Можна ставити прямі запитання і навіть відверті, але не завжди сподіватися на щиру відповідь, адже ви також не бачите емоцій співрозмовника, не чуєте його голос.

Щоб віртуальне знайомство продовжилось, дівчатам треба вибирати особливу тактику в розмовах з  чоловіком, користуючись найбільш сильною зброєю – флірт, лестощі й інтрига. Жоден чоловік не буде байдужим до похвали від загадкової незнайомки, тому не втрачайте шанс зробити співрозмовнику комплімент. Флірт та інтрига повинні тонкою ниткою проходити через всю вашу переписку. І якщо в житті ви дуже соромитесь стріляти очима та інтригувати чоловіків, то зробити це за допомогою клавіатури для вас буде значно простіше. Не давайте сухих відповідей, і ставте більше запитань.

Чоловікам зацікавити панянку теж не складно, але от витягнути її на реальну зустріч, виявиться не так просто. Ви також можете тиснути на величезну жіночу слабкість – цікавість і які-небудь факти про ваше життя «засекретити» з обіцянкою відкрити таємниці при першій зустрічі. В процесі переписки просіть дівчину про щось. наприклад, розбудити вранці смс-кою або зробити фото своїх очей або розповісти, як варити борщ. Будь-яке виконане дівчиною прохання - вже перша сходинка до зустрічі, дівчина не буде витрачити час дарма на  абсолютно байдужу для неї людину.секс в социальной сети, виртуальный роман

Не шукайте цілеспрямовано дівчину для сексу або хлопця для заміжжя. У вас з новим співрозмовником може бути багато спільного хоча б для того, щоб разом гуляти по вечірньому місту або ж стати  попутниками в туристичному турі.Тому не відсіюйте тих, хто вас не зацікавив як майбутній чоловік  чи вишукана коханка, адже іноді так приємно просто посумувати, поговорити або помовчати з тим, хто  розуміє тебе.

І наостанок, варто нагадати, що віртуальна переписка в соціальних мережах не повинна вас повністю затягувати, з'їдаючи ваш весь вільний час. Адже так, за безневинними теревенями дуже просто втратити реальні емоції і не помітити ту или того, хто вже давно  мріє провести з вами одну незабутню ніч, а може і ціле життя.