Кажуть, у ліжку можна робити все, що заманеться, аби це радувало обох партнерів. Вони не тішать нікого. Або майже нікого.

Безперечно, є пари, для яких розмови під час сексу є звичайною справою. А решті скажу, що в секс-шопі продаються чудові кляпи для любителів поговорити;)

І так, звичайні начебто дрібниці, які легко можуть зіпсувати прекрасний початок відносин:

1. Займатися сексом у шкарпетках

Дрібниці які псують секс

   Як і багато чоловіків, я не розумію, чому ж ця звичка шкідлива. Проте, в деяких станах світу, у тому числі й у нас, не зняті шкарпетки є страшною образою. Ризикну припустити, що ця звичка більшою мірою властива чоловікам з пивними (і не тільки пивними) животами, що заважають розглянути на ногах ці нещасні забуті шкарпетки. Можливо, коли жінка ображається – це натяк на те, що фігура сексуального партнера стала недостатньо спортивною?

Один мій спортивний приятель ніколи не забував знімати шкарпетки, він взагалі нічого не забував, а головною його гордістю був капелюх з оленячими рогами, і цей самий капелюх він завжди одягав під час молодої справи. Дівки мліли і передавали з уст у вуста.

2. Ставити засоси

   «Тут була Катя» («Тут був Вася»), – каже поставлене на шию тавро. Напевно, Катя з Васею думають, що нас ощасливили такі ось вони пристрасні коханці. Насправді від засосів одні неприємності. Дружина/чоловік починають здогадуватися про адюльтера і влаштовують сцени ревнощів. Начальство перестає вірити, що ми запізнилися на роботу, бо переводили через дорогу стареньку, а потім застрягли в ліфті. Друзі-приятелі не втрачають нагоди з'їхидничати: Знову собака покусала? Чи цього разу праскою обпікся?»

І, нарешті, шия з синьовою – це просто неестетично!

3. Сміятися під час занять сексом

   Ну справді, кому приємно, коли у найвідповідальніший момент партнерка (або партнер) починає реготати? Видовище голої жінки що сміється взагалі не для людей зі слабкими нервами, а тут...

Але бувають і винятки, коли можна й потерпіти. Припустимо, ваша дама – убита КВНщиця. Хто знає, як у цих жінок мізки влаштовані? Можливо, для них гумор – стиль життя? Можливо, вони звикли під час сексу розповідати анекдоти? Або навіть розігрувати смішні еротичні етюди чи жартівливі сценки. Як це, напевно, цікаво. Ось люди живуть!

4. Викидати у вікно використані презервативи

   А що у нас під будинками? Зелені насадження. І ось він висить на гілці... А ти виходиш з під'їзду вранці і його виявляєш. І одразу стає якось не по собі, і думаєш: «Бабусі вийдуть, діти... а він бовтається прямо перед вікном другого поверху, білий такий...» Але з іншого боку, що з ним ще робити? Хоча там щось має бути написано в інструкції, візьму китайський словник і подивлюсь. Класний секс ще не привід ставати бидлуватою худобою. Культурна людина – культурна у всьому.

5. Відволікатися під час сексу

   Як варіант, дивитися телевізор. Деякі дівчата досягають справжніх вершин мистецтва та примудряються робити це під час мінету. Боротися можна тільки, прочитавши лекцію про перенапруження кругових м'язів очей і, як наслідок, погіршення зору. Подумайте – адже в окулярах доведеться ходити!

Відволікатися можна і на розмови. Якщо вони ведуться на абстрактні теми – ще півбіди. Набагато гірше, коли це виглядає так: «Вася робить по-іншому» або «Дай мені телефон. Каточко, привіт! Ну як ти? (А ти продовжуй, продовжуй…)». Безперечно, є пари, для яких розмови під час сексу є звичайною справою. А решті скажу, що в сексшопі продаються чудові кляпи.

6. Приймати секс-стимулятори та алкоголь

   Віагра та сіаліс продаються в будь-якому аптечному кіоску, але багато чоловіків користуються цими препаратами і при відсутності проблем з ерекцією. Так, про всяк випадок. До чого це призводить? По-перше, «про всяк випадок» вони практично марні. По-друге, навантаження на серце під час сексу і так зростає у кілька разів, порівняно зі станом спокою, а побічна дія. препаратів-стимуляторів викликає підвищення тиску. Таким чином, на кровоносну систему людини, яка прийняла віагру, доводиться вже подвійне навантаження, а якщо ще поверх залакувати горілкою, то оргазм може стати останнім...

7. Секс під градусом

   Щоб зняти напругу, ми іноді випиваємо. І не обмежуємося келихом вина, широка душа потребує розмаху. А потім нас тягне на всілякі подвиги, сексуальні у тому числі. Звичка така. Жінкам-то що? Лежи собі та отримуй задоволення, а от чоловікам у стані алкопередозу доводиться вирішувати три архіскладні завдання: як почати, як закінчити і як потрапити туди куди треба.

Крім того, в стані «дранк» (у мотлох», тобто) головними ворогами стають речі, з якими треба робити дії: презервативи, тюбики з мастилом. Любрикант намагається повністю видавитися на свіже простирадло, презервативи рветься і розкидаються в різні боки. Згоден, на диво шкідлива звичка...

8. Позіхати під час сексу

  Деяких людей це може привести в сказ, коли один партнер пихкає і намагається, а другий потягується і позіхає. Складається враження, що йому неймовірно нудно.

 

Може це звичайно і шкідливі звички, але коли ви любите людину з усіма її забубонами … з усіма його недоліками. Можливо слід переслухатися до народної мудрості - "Любити - значить прощати"?