Стимулюючі препарати - афродизіаки - це засоби, що підвищують статевий потяг і розпалюють пристрасть. Основою цих препаратів, що приймаються внутрішньо, є вітаміни, особливо А і Е, що сприяють виробленню статевих гормонів, адаптогени, що знімають втому, типу женьшеню або елеутерококу, янтарна кислота, психостимулятори типу кофеїну, а також екстракти тропічних рослин - муіри пуами, даміани, іохімбе або екзотичних комах - відомої іспанської мушки.

При використанні біологічно активних добавок не слід очікувати негайного результату. Ефект дає їхнє регулярне застосування; крім того, всі вони виявляють свою дію в процесі попередніх ласк, прискорюючи наступ статевого збудження як у чоловіків, так і у жінок.

Серед афродизіаків є препарати, призначені тільки для жінок, тільки для чоловіків, або загальної дії.

Афродизіаки поділяються на різні лікарські форми: для внутрішнього застосування – краплі, цукор, таблетки, капсули, драже; для зовнішнього застосування - креми та спреї.

Поради щодо застосування афродизіаків:

  • Перед використанням препаратів уважно вивчіть інструкцію щодо застосування
  • Перевірте термін придатності препарату
  • Дотримуйтесь умов зберігання
  • Стимулюючі препарати слід використовувати обережно, бажано після консультації з лікарем. Оскільки існує ряд протипоказань до їх застосування, наприклад, гостра або хронічна серцево-судинна недостатність, аритмія, безсоння, тяжкі хронічні захворювання, цукровий діабет, деякі психічні захворювання, алергія до одного із складових компонентів та ін.
  • Стимулюючі препарати внутрішнього застосування краще приймати на голодний шлунок або після вживання легкої їжі в невеликій кількості (наприклад, фрукти, овочі). Жирна, солодка їжа, а також м'ясо та шоколад уповільнюють всмоктування препаратів та знижують їхню дію (аналогія з дією алкоголю, цей факт відомий багатьом, саме тому в деяких казино та ресторанах шоколад дають безкоштовно, щоб кількість замовленого та випитого алкоголю була більшою)
  • Стимулюючі препарати зовнішнього застосування наносяться безпосередньо на статеві органи