Нерідко трапляються ситуації, коли чоловік, який з якихось причин доволі довгий час не мав інтимних стосунків, нарешті отримував можливість вступити в сексуальний контакт.

При цьому від себе він очікував якихось "чудес" – але що ж? Найчастіше його очікувала невдача – або сім'явиверження було передчасним, і незадоволена партнерка не соромилася висловити образу, або… не виходило взагалі нічого.

Внаслідок довгого утримання, у чоловіків починаються зміни в передміхуровій залозі(застійний простатит). Вчені вважають, що часті еякуляції є чудовою профілактикою простатиту, тому що простата постійно прочищається.

Ще сексологи стверджують, що статевому члену, як й іншим органам людського тіла, для нормального функціонування необхідний кисень. Пеніс отримує необхідну його кількість за рахунок ерекцій. З віком, коли судини закупорюються холестерином, надходження кисню знижується, як і активність пеніса. Але її можна збільшити, при регулярних статевих контактах. До речі, саме секс, будучи інтенсивним фізичним навантаженням, покращує кровообіг в організмі.

Крім того, утримання призводить до розвитку інших негативних процесів у судинах статевого члена, чим і обумовлено зниження потенції. Вже після першиї десяти днів утримання, сперма, яка вчасно не знайшла виходу, починає расщеплюватися, розчинятися і знову засвоюватися організмом, що в підсумку дуже погано відображається на рухливості сперматозоїдів.

Тому утримуватися від сексу чоловіку варто не більше двох днів, особливо якщо він бажає зачати здорового спадкоємця, і при цьому подарувати насолоду собі і партнерці. Саме за сорок вісім годин відбудеться зростання кількості сперматозоїдів в еякуляті, що і призведе до п'янкої ночі кохання і практично обов'язковій появі на світ міцного малюка. А ось довге утримання нічого, крім шкоди, не принесе.

За матеріалами спеціальної преси