Громадянка Польщі подала судовий позов проти адміністрації єгипетського готелю, відпочинок в якому закінчився для її 13-річної доньки вагітністю. Жінка стверджує, що єдина можлива причина цього - вода в загальному басейні, де вони купалися.

Подібних позовів не бачила ні Польща, ні Єгипет. Тим не менш Магдалена Квятковска, яка виступає в якості позивачка, має намір добитися від єгипетської сторони компенсації. Полячка впевнена в тому, що дівчинка ненавмисне підхопила "безхазяйний" сперматозоїд в "жабнику" – загальному басейні, де купаються всі відпочиваючі.


Саме таку версію "цікавого стану" дівчинки висуває наполеглива матір. Вона наполягає на тому, що дочка ніколи не зустрічалась з молодими людьми, тому "підхопити" вагітність їй було абсолютно нізвідки.


Польська служба з нагляду за туристичною діяльністю і представники турфірми, що обслуговувала матір і дочку, вже підтвердили факт подачі позивної заяви до суду. "Вона має намір до останнього йти зі своїм позовом", - стверджує джерело з польської турфірми.


Тим часом причини вагітності неповнолітньої дівчинки можуть бути набагато прозаїчніше. Про це свідчить досвід Великобританії і США, де випадки вагітності підлітків лише збільшуються. Так, у Сполучених Штатах школярі все частіше стають юними батьками. Таку тривожну тенденцію помітили експерти Федерального міжвідомчого форуму з дитячої і сімейної статистики.


Коефіцієнт народжуваності серед дівчат у віці 15-17 років зріс з 2005 року – тепер кожна 22-а школярка з тисячі стає мамою, а загальна кількість пологів серед підлітків у країні склала більше 138 тисяч.Через те, що дівчатка-підлітки вирішують народжувати дитину у ранньому віці, зросли і показники пологів недоношених немовлят, а 8,3% малюків з'являються на світ з вагою нижче норми.