навіщо потрібні вагінальні кульки

Ах, як хотілося б, усім, без винятку жінкам, виглядати чарівною, неповторною, бажаною. І причому якомога довше.

У чоловіків із цього приводу теж є свої «скромні» побажання: вони сплять і бачать, щоб у рідної та єдиної замість «головного болю» та втоми – з'явилося пристрасне бажання займатися любов'ю. Причому щоб у подружньому ліжку вона була богинею. І бажано завжди.

Багато хто скаже: «Так, все це добре. Але у житті так буває дуже рідко. Або практично не буває.

Але не треба зневірятися. Все геніальне – просто. Сьогодні ми відкриємо вам один давній секрет гейші.

Гейші Японії славилися своїм розумом, красою та сексуальністю. У їхньому багатому арсеналі жіночих секретів, був один, що оберігається особливо трепетно. Саме він, цей секрет, дозволяв гейшам до похилого віку залишатися чарівними, молодими та сексуальними. Цей секрет простий – вони всі, без винятку, «носили» вагінальні кульки. Причому робили це чи не з «пелюшок» і до глибокої старості.

Вагінальні кульки це:

  • Це продовження молодості. Те, як виглядає жінка, залежить безпосередньо від роботи гормональної системи. І насамперед від яєчників. Адже саме яєчники виробляють жіночі статеві гормони - прогестерон. І чим довше яєчника знаходяться в активному стані – тим довше жінка залишається молодою, красивою, сексуальною. Як тільки настає клімакс – жінка починає старіти. Хоч як це сумно звучить. Вагінальні кульки покращують кровообіг органів малого тазу, у тому числі яєчників. Тим самим, продовжуючи їх «життєздатність» та «працездатність.
  • Це здоров'я внутрішніх органів. «Ношення» кульок є профілактикою утворення кіст, міом, фіброміом. Іншими словами, багатьох гінекологічних захворювань, пов'язаних з малорухливим способом життя та застійними явищами в області малого тазу.
  • Це тренажер для м'язів піхви. І заразом профілактика опущення матки, сечового міхура. Слава богу, що у молодому віці жінкам це не загрожує. Але після 45 років… Іноді шийка матки так опускається у піхву, що не дає повноцінно займатися сексом з усіма наслідками. Або через простого «чиха» відбувається мимовільне сечовипускання. Погодьтеся. Приємного мало. А вагінальні кульки всі ці неприємності успішно запобігають.
  • Це жіноча сексуальність. Гейша стиском піхви могла чоловіка довести до оргазму. Настільки у неї були натреновані м'язи. І це міф. Сучасна жінка цілком здатна це зробити. Просто потрібно носити вагінальні кульки. І при цьому вона отримує додатковий бонус – здатність керувати своїм оргазмом, його силою та навіть кількістю. Жінка, яка носить кульки, добре опрацьовує точку G Ця точка відповідає за вагінальний оргазм і дає сильніші відчуття під час нього. А також можливість випробувати мультиоргазм (кілька оргазмів за статевий акт).
  • Це підготовка до вагітності та швидке відновлення після пологів. Як відомо, після пологів м'язи піхви злегка розтягуються. І обсяг піхви збільшується. Для чоловіка під час сексу важливо відчувати пенісом стінки піхви задля досягнення оргазму. І тому чим щільніше обхват пеніса стінками піхви – тим більше задоволення і йому, і їй. А вагінальні кульки таки допомагають жінці швидше відновити свою форму після пологів.
  • Це спортивний «снаряд» для м'язів нижнього преса та сідниць. Завдяки тому, що вагінальні кульки сприяють поліпшенню кровообігу малого тазу, вони як би заразом «качають» м'язи нижнього пресу та сідниць, тільки з середини. Через те, що починають працювати ті глибокі м'язи, які зазвичай «дрімають». Декілька перших днів, за умови правильного використання вагінальних кульок, навіть можлива «крипатура» м'язів. Але це явище швидко проходить і свідчить про те, що кульки «працюють», а жінка все робить правильно.

Підіб'ємо підсумок: Японські гейші були дуже розумними та освіченими жінками, тому нам, сучасним дамам використання їх секретної «зброї» може принести безперечну користь » Вагінальні кульки – це «подруганя» кожної жінки. Їх використання - це молодість, здоров'я та сексуальна активність прекрасної половини » людства!!!!

А отримати докладну інформацію про вагінальні кульки та про те, як їх носити, скільки часу, і які краще вибрати саме вам, можна (і потрібно) у професійних консультантів мережі магазинів «Ти і я».

Вагінальні кульки

можна також купити в нашому інтернет-магазині