страпон          Людина істота допитлива. Нам весь час хочеться дізнатись і спробувати щось новеньке. Секс в цьому  питання, я думаю на першому місці.

     У зв'язку з цим хочу розповісти Вам свою особисту історію. В своїх інтимних фантазіях я частенько уявляла, як займаюсь груповим сексом з двома чоловіками або двома жінками (фантазії у кожного свої). Чоловікові розповісти про свої еротичні мрії я не наважувалась – комплекси і забобони заважали,мабуть.

 Але мені допоміг випадок. Одного разу ми проходили повз магазину секс-шоп. Зайшли і  здивувались: скільки всього цікавого і головне корисного є в такому магазині. Продавець-консультант  провела нам цілу екскурсію і відповіла на всі наші запитання. Одразу видно – людина серйозно ставиться до своєї роботи. Ми після цього частенько заходимо в цей магазин.

Мене зацікавив страпон. Це конструкція з ремінців або трусиків для кріплення на тілі з насадкою у вигляді фалоса. Розміри бувають різні. Виробляються з різних материалів: пластика, гуми, латексу, силіконового гелю, кібершкіри. Є моделі для особливих випадків: коли жінка «ще хоче», а чоловік «вже не може». Для того, щоб бажання і можливості партнерів співпадали, бул створений порожнистий страпон. В нього поміщають «втомлений» пеніс чоловіка і можна продовжувати любовні ігри. Вибір страпонів величезний: з вібрацією і без, зі стимуляцією клітора, спеціальною конструкцією для подвійного проникнення і т.д. Я вирішила, що з такою «іграшкою» мої фантазії можуть стати реальністю. Ми, звичайно, його придбали і почали експериментувати.

Спочатку ми використовували страпон традиційно (вагінально). Наша модель була зі з'ємними насадками. Розміри насадок різні і за довжиною, і за товщиною. Ми їх всі спробували. Мені це сподобалось – з кожною насадкою свої відчуття. І чоловіку не зраджую і різноманітність є. В моєму інтимному житті такого ніколи не було!

Потім - анально. Я чула, що практично кожну людину можна довести до оргазму, пестячи і стимулюючи цю «ерогенну зону». Ось зараз з'явився привід це перевірити. Тепер знаю – це правда.

 А ще мені подобається, коли мій чоловік, за допомогою страпона  займається зі мною сексом, не зовсім «традиційно» - одночасно і «спереду» і «ззаду». Заводить це моментально. відчуття сильніше, ніж при звичайному сексі. Та й яскравий і сильний оргазм не примушує себе довго чекати. От і стали мої фантазії реальністю!

Моделі страпонів є і жіночі і чоловічі. Чоловічий у нас вже був. І ми купили жіночий варіант. Це дозволяє нам з чоловіком,  мінятися ролями. Тепер я теж можу  грати «активну» роль, а він «пасивну». Від таких експериментів мій партнер  і задоволення отримує, і користь– масаж передміхурової залози. Для чоловіків ця залоза, як для жінок точка G. Її стимуляція  приносить моєму чоловіку невимовне задоволення, а оргазм у нього сильніше і яскравіше.

Я зрозуміла одну важливу річ – якщо є еротичні фантазії, обов'зково знайдеться можливість  втілити їх в життя. Головне цього хотіти і не комплексувати. А Вам я бажаю інтимних експериментів і задоволення від цього!