Анальний секс – це ще один спосіб отримати яскравий оргазм у парі чи самостійно. Багато людей бояться займатися ним лише через забобони та міфи. Прийнято вважати, що таке проникнення хворобливе та протиприродне. Насправді все не так, особливо якщо під рукою є іграшки.

Сьогодні можна купити анальні пробки в Україні від закордонних виробників. Також є великий вибір спеціальних вібраторів. Але як підготуватись до сексу такого типу? І на що звернути увагу?

Як підготуватися до анального сексу?

Багато хто вважає, що анальний секс незмінно пов'язаний з болем і кровотечею. Насправді такі наслідки можуть бути тільки в тих випадках, коли людина просто не підготувалася і зробила все неправильно.

Анал може подарувати яскравий оргазм, але він потребує більше часу на підготовку, ніж звичайний. М'язи сфінктера відрізняються від інших. Їх необхідно розслаблювати та готувати поступово, міліметр за міліметром.

Починати варто з великої кількості лубриканта та звичайної мастурбації. Поступово в анус вводять рясно змащений палець, потім повільно просувають його вглиб. Це допоможе акуратно розтягнути стінки ануса. Далі можна збільшити кількість пальців або перейти до іграшок.

Вкрай важливо дотримуватися правил гігієни. Чистота тіла та правильний лубрикант допоможуть швидко підготуватися до анального сексу з партнером. Крім регулярної анальної мастурбації можна активно використовувати спеціальні ланцюги та кульки. Їх вводять у задній прохід, щоб поступово розширити. З такими іграшками у задньому проході можна ходити, займатися своїми справами. Вони в цей час м'яко тренуватимуть і розтягуватимуть м'язи сфінктера.

Перед самим процесом анального сексу варто вибрати лубрикант та іграшки. Можна зупинитися на одному з таких варіантів мастил:

  • на водній основі;
  • силіконова;
  • олія

Вибір залежить від індивідуальних параметрів тіла, алергічних реакцій тощо. З пробниками лубрикантів можна поекспериментувати аж до сексу з партнером. Варто перевірити, який варіант м'якший і приємніший, з яким змащенням відчуття краще.

Також можна заздалегідь підготувати іграшки. Для анальних розваг секс-шопи підготували багато цікавих речей. Є невеликі фалоімітатори. Вони можуть мати різні габарити, матеріал і текстуру.

Ще непоганий варіант іграшок – вібратори. Спеціальні анальні іграшки допомагають розслабити сфінктер, розширити його та підготувати до сексу. Вони також можуть відрізнятися розмірами, кількістю програм, матеріалом.

Варто звернути увагу на анальні пробки. Такі іграшки допоможуть розтягнути прохід, помасажувати його та приготувати до сексу. До того ж, вони можуть стати частиною рольової гри.

Правила приємного анального сексу

Щоб анал був приємним та безпечним, варто керуватися кількома правилами:

  • Постійне використання лубриканту. Природних виділень недостатньо, щоб знизити тертя та усунути сухість. Без лубриканта процес буде болючим і навіть небезпечним. Сухість призведе до пошкодження ніжної шкіри та слизових оболонок. Змащення не повинно руйнувати латексні вироби, тому варто віддавати перевагу силіконовим та водним лубрикантам.
  • Повне розслаблення. Не варто входити у задній прохід різко та швидко. Необхідно це робити поступово та повільно, попередньо підготувавши анус. Допоможе масаж, анілінгус, ласки.
  • Контакт із партнером. За перших неприємних відчуттів варто сказати партнеру. Він може зупинитися, перепочити та почати все наново.

Іграшки зроблять процес простішим і приємнішим, тому не варто соромитися їх використовувати. Продукція секс-шопів розроблена саме для того, щоб усі могли отримати яскравий оргазм.