Трамплінг - є одним із напрямків сексуальної субкультури БДСМ, заснована на еротичному обміні владою, що зачіпають рольові ігри, а точніше панування та підпорядкування.

 

напрямок бдсм
Сутність техніки проста. Один з учасників пари, а точніше підлеглий, відчуває себе м'яко кажучи «килимком», яким ходять.

Це диво задоволення дуже видовищно і дуже вдало поєднує в собі різноманітність болю та переживань «раба», який підпорядковується «пані» і бачить знизу всю її не приховану красу. Любителі даного напрямку БДСМ з упевненістю стверджують, що стимуляція ерекції незвичайним способом і в непередбачуваних моментах плюс милування красивими ніжками пані, яка тупцює по тілу раба в потрібних місцях і є чарівна суть насолоди. Пані може бути як босоніж, так і на високих підборах. По суті трамплінг відображає тонку естетику садомазохізму, а точніше мазохізму при якій нижній партнер отримує сексуальну розрядку від болю та приниження його пані, яка має свій «килимок» для її ніжок.

Пані що виконує трамплінг має розуміти, що її ключова роль є запорукою безпеки та ступеня сексуального задоволення партнера. Одним із ключових моментів при цьому є безпека, потрібно розуміти анатомію людини, оскільки саме від цього залежить ступінь "не ігрових", а справжніх каліцтв вашого партнера. Крім цього, місце втіх не зайве обладнати зручними поручнями, які дозволять не втрачати рівновагу і правильно розподіляти свою вагу.

Щодо ступеня задоволення, пані має дуже артистично грати свою роль, мати розвинене чуття, яке дозволить передбачати бажання «нижнього» і пам'ятати, що найменша фальш може «зіпсувати» ерекцію та все враження від трамплінгу. У справжніх поціновувачів краси та вишуканої жорстокості трамплінгу в процесі спостерігається просто дика ерекція і дуже часто відбувається рясне сім'явипорскування.