У всіх магазинах «для дорослих» продається одна із найбільш затребуваних секс іграшок у всьому світі. Її зовнішній вигляд та методи використання різноманітні. Вона поєднує у собі задоволення для неї і для нього, і користь для здоров'я. Кожен чоловік, який піклується про своє сексуальне «довголіття» використовує її. А будь-який лікар уролог обов'язково порадить цю іграшку будь-якій сімейній парі. У багатьох країнах світу вона продається в аптеках.

Не будемо більше томити нашого читача йдеться про ерекційне кільце.

На вигляд це просто колечко і користуватися ним досить просто – надів на пеніс і все. Але це з одного боку. А з іншого, ця секс іграшка «обросла» великою кількістю міфів. І зараз, у цій статті, ми вам розповімо всю правду про ерекційне кільце.

Міф перший про ерекційне кільце

Ефект від використання ерекційного кільця

Використання кільця може зашкодити кровообігу, оскільки перекриває відтік крові з пеніса. І цим може призвести до порушення ерекції та потенції у чоловіків.

Принцип використання ерекційного кільця насправді полягає в тому, що кровотік у пенісі сповільнюється, а не припиняється зовсім. Пеніс стає твердішим (поліпшується ерекція) і навіть збільшується в розмірах. І набуває більш «привабливого» та сексуальний вигляду.

Застосування ерекційного кільця не лише покращує ерекцію, а й продовжує статевий акт. Вся справа в тому, що при «уповільненні» крововідтоку у пенісі він стає менш чутливим. А це, у свою чергу, допомагає серйозно подовжити час статевого акту. Особливо це важливо для чоловіків з такою проблемою, як передчасне сім'явипорскування. Для них ерекційне кільце є не замінним помічником.

Після того як кільце знімають з пеніса, кров, яка, грубо кажучи, «застоялась» в пенісі, починає циркулювати та «прочищати» дрібні судини. А це чудова профілактика застійних явищ, які можуть призвести до сумних наслідків.

Висновок: при такому використанні ерекційного кільця чоловікові не загрожують жодні проблеми з ерекцією ні під час використання кільця, ні надалі. І що дуже важливо, чоловік, який використовує в інтимному житті ерекційне кільце, залишається сексуально активним до глибокої старості.

У секс – шопах продається величезна кількість ерекційних кілець з додатковою стимуляцією жіночих геніталій.

Це та ерекційні кільця з рифленою поверхнею, з різноманітними бусинами, «пухирцями», «ворсинками», з анальними та кліторальними «відростками», з петлею для мошонки.

Особливою популярністю користуються кільця з вібрацією (з одним, двома або трьома віброкулями), які у кілька разів посилюють приємні відчуття під час сексу.

Якщо ви придбали кільце зі стимуляцією клітора (з вібрацією або без), одягніть його так, щоб стимулятор розташовувався зверху пеніса. І тоді з кожним поштовхом він буде впливати на клітор партнерки, і приносити їй незабутню насолоду. Для посилення таких відчуттів колечко можна надіти приблизно на середину пеніса, а не біля основи. Це також допоможе урізноманітнити відчуття обох партнерів. У такий же спосіб ерекційне кільце можна використовувати з вібраторами та фалоімітаторами.

А можна повернути кільце так, щоб стимулятор розташувався в промежині чоловіка, і тоді жінка може натисканням на нього, по-перше, стимулювати простату (не прямий масаж), а по-друге, приносити задоволення партнеру. А ще краще купити кільце з двома стимуляторами і отримувати нові відчуття вдвох.

Висновок напрошується сам собою – від застосування ерекційних кілець задоволення отримують обидва партнери.

Міф другий про ерекційне кільце

Ерекційне кільце складно підібрати за розміром. Справа в тому, що у продажу є велика різноманітність моделей ерекційних кілець.

Їх всі можна розділити на кілька груп:

  • Еластичні кільця (добре розтягуються);
  • Ерекційні кільця з фіксованим розміром (не розтягуються);
  • Регульовані – з різноманітними пристроями, що дозволяють регулюванняувати діаметр кільця та ступінь стиснення пеніса. Наприклад – ласо.

Вони випускаються з матеріалів, що добре тягнуться – силікону, латексу, медичного гелю. Такі обручки ідеально підходять для пеніса будь-якого розміру. Їх легко вдягати та знімати. А так само, якщо ви поняття не маєте, як сильно кільце має стискати пеніс. Одягають їх на пеніс за повної ерекції.

Все вище сказане стосується і регульованих кілець.

Виготовляються з металу, скла, пластику. Їхній діаметр не змінюється. І тому такі кільця потрібно підбирати з діаметром трохи менше діаметра пеніса.

Для початку, найкраще придбати набір ерекційних кілець різного діаметру, щоб визначити який розмір ідеально підходить саме вам.

Усі не еластичні кільця надягають на пеніс до настання ерекції. Коли ерекція настане – воно обтисне пеніс біля основи і уповільнить крововідтік. Потрібно пам'ятати, що таке кільце можна зняти тоді, коли ерекція спаде.

Невелика порада (замість висновку): хоча ерекційні кільця використовують із партнером, найкраще для початку «познайомитися» з ним особисто. Вивчити його застосування одному, у спокійній обстановці. Адже навіть способів надягання кільця кілька:

  • На основу пеніса
  • За мошонку
  • На середину пеніса
  • Використання кількох кілець одночасно

При такому підході при використанні його під час сексу ви почуватиметеся спокійно та впевнено.

А використання ерекційних кілець під час сексу доставить обом партнерам багато нових яскравих вражень та масу задоволення. Чого вам і бажаємо!