«Ну, які тут проблеми, одні переваги!» - Вигукнуть ті, у кого секс із дружиною відбувається більшою мірою з ініціативи чоловіка.

Німфоманкою може бути молода дівчина або досвідчена дружина, але нереалізовані сексуальні бажання можуть вилитися у великі проблеми навіть для міцної пари. Сьогодні ми дізнаємося, як поводитися з німфоманкою, що означає термін «німфоманія», а також про те, як зберегти стосунки і не збожеволіти від постійного щоденного сексу.

Підвищений сексуальний потяг жінки не завжди відносять до німфоманії. Адже якщо бути досить прискіпливим, то німфоманка – ненаситна жінка, для якої не має значення кількість статевих партнерів, а також їх вік та зовнішня привабливість. У нас же справа з «німфоманкою звичайною» - Дружиною, дівчиною, яка хоче в рази більше, ніж її чоловік. А сексуальне насичення у різних особистостей відбувається по-різному. Хтось із чоловіків воліє заняття сексом один раз на тиждень і все, що відбувається більше, вже вважає підвищеною сексуальністю та відхиленням у дружини. Насправді немає загальних норм для занять сексом, і навіть якщо вашій коханій хочеться сексу щодня це не її проблема і не ваша, це взагалі не проблема, а скажемо так поклик природи.

Я обожнюю секс!

Не поспішайте хвилюватися, коли кохана показує невтомне бажання займатися сексом у будь-якому місці та у будь-який час, якщо це лише початок вашого роману. Цілком можливо, що дівчина просто давно не мала сексу. Або ж панночка хоче показати вам, яка вона пристрасна, непередбачувана любителька сексу, що на думку жінок має зарахуватись їй величезним плюсом.

30 вже стукнуло

Усім відомо, що у жінок інтерес до сексу збільшується з віком, тоді як чоловічі потреби у сексі з роками лише вщухають. Ось такий дисбаланс може статися і у вашій парі. Якщо у 20 років ви готові були «любитися» щодня, то до сорока кількість плавно переростає у якість. У жінок, які якістю сексу і раніше не нехтували, почали відвідувати думки про кількість.

А чим би таким зайнятися?

якщо набрид частий секс

Ну, якщо багато часу та енергії, то чому б не зайнятися сексом, адже це набагато приємніше, ніж дивитися телевізор, читати журнал чи пліткувати з подругами. Домогосподарки дуже часто мають підвищене сексуальне бажання саме з цієї причини. Всі справи вже перероблені, а енергії хоч греблю гати, от і доводиться чоловіка після роботи годувати рясним вечерею і тут же тягнути в ліжко.

Для будь-якої жінки чоловіче небажання зайнятися коханням може сприйматися дуже трагічно. А переживати відмови щоразу для дівчини може стати великим випробуванням, що може викликати в неї не просто невдоволення, а й істерики та скандали. А що ви хотіли, по-перше, її потреба в сексі незадоволена, по-друге, вона страждає від того, що самець її не хоче і все це безпосередньо впливає на психіку жінки. Тому не дивуйтеся, якщо невдовзі вас почнуть називати імпотентом і загрожувати походами ліворуч. Усе це результати бездіяльності. Якщо ви помітили, що дійсно бажання вашої половинки стали практично невгамовними, можна випробувати кілька варіантів, злегка погасити це «вогнище кохання». І якщо ви збираєтеся діяти і жінка вам справді дорога, то переходимо до наступного розділу.

Як задовольнити дівчину?

  • Переконайтеся, що дівчина справді відчуває оргазми. В іншому випадку, сексуальна «недо-задоволеність» і може провокувати нав'язливе бажання займатися сексом у рази частіше. Уявіть, якщо ви могли б займатися сексом, але не могли б кінчати? Якщо дівчина дійсно не отримує оргазм, тоді проблема перетікає в інше русло і переноситься до кабінету сексопатолога.
  • Навчіть вашу жінку мастурбувати. Можете навіть купити їй жіночий вібратор і парочку заводних порно фільмів. Ось тільки піднести ці речі слід правильно. Для початку разом подивіться пікантний фільм та запропонуйте дівчині попестити себе вібратором у вас на очах. А коли вас не буде вдома, вона зможе самостійно розслабитися і залагодити всі проблеми задовго до вашого приходу.
  • Робіть дівчині частіше компліменти, називайте її пестливими іменами, приділіть час їй, як жінці, цікавтеся як особистістю. Цілком можливо, що секс - це лише спроба отримати вашу увагу, зворотний зв'язок, відчути себе затребуваною.
  • Якщо ваша дружина домогосподарка, постарайтеся зацікавити її будь-яким хобі або роботою на неповний робочий день, тоді зайву енергію вона зможе направити в корисне русло, не задіявши вас втомленого після напруженого робочого дня.

Жіноча незадоволеність загрожує не тільки зрадами, а й кардинальною зміною поведінки та почуттів до вас. Постійна сексуальна напруга може добре зіпсувати нерви і вам і дружині, тому шукайте виходи із ситуації. Якось вирішивши проблему, ви ніколи не повернетеся на вихідну позицію. Даруйте жінкам любов та секс повною мірою!

Стаття є авторською, будь-яка передрук лише з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua