Що робити якщо не встав член

Ніхто не застрахований від цього. Особливо якщо сексуальний досвід ще на ранньому етапі становлення. Коли ти так трепетно із завмиранням серця очікуєш на сексуальну близькість з такою бажаною, хвилюючою і привабливою жінкою і раптом виникає почуття розгубленості.

У мене не встав член - одного разу це трапляється з кожним чоловіком. Хтось чудово виходить із цієї ситуації і продовжує з успіхом підкорювати жіночі серця та тіла. Але іншому щастить менше, і чоловік максимально зосереджується на невдалому сексуальному досвіді.

 

Що тягне за собою цілу низку неприємних подій. Як попередити ситуацію, коли статевий член підводить у найважливішу хвилину? Як уникнути незручної ситуації? І як позбутися страху невдачі, що переслідує? Про все це ми говоритимемо гранично відверто.

 

Якщо член не встав під час першого сексуального досвіду.

     Перша жінка та перший секс дуже сильно впливають на все подальше сексуальне життя чоловіка. І це не секрет. А найбільша кількість сексуальних невдач припадає саме на цей період.


Не розчаруватися і не розчарувати – головне гасло молодих коханців. Щоб не розчаруватися, слід подолати страх та паніку. А от, щоб не розчарувати, треба бути впевненим у собі коханцем. Ось тільки звідки впевненість візьметься, якщо все відбувається вперше? Весь секрет у виборі першої статевої партнерки. Лягати в ліжко вперше краще з дівчиною, з якою вже є мінімальний рівень довіри. Але найголовніше, щоб перша дама не була примхливою маніпуляторкою, яка доведе до знемоги ще під час прелюдії, коли бойовий товариш готовий уже влетіти у заборонений плід. Потім, коли дівчина «великодушно» дозволить увійти в неї і відбутися найголовнішому, ваш знеможений член природно може виявитися вже не таким пружним.

Втрата ерекції або ж швидкий сексуальний потяг у цьому випадку не тільки ваша провина. Ось чому сексологи часто рекомендують незайманим здійснювати перший статевий акт з більш досвідченими дамами, але точно вже не зі стервами. Жінка чи дівчина перед якою страх невдач не такий великий, це та, якої ви не боїтеся, та якій можна довіряти.

Якщо член не встав з новою дівчиною.

    Часто буває і так, що коханець, що цілком відбувся, може втратити ерекцію з новою статевою партнеркою. Здавалося б, нова дівчина має навпаки посилити потяг і часто так і буває. Але, наприклад, чоловік, який перебував тривалий час у відносинах з однією статевою партнеркою, спочатку може мати сексуальні проблеми з новою жінкою.


За час близьких стосунків, у статевих партнерів виробляється певний сексуальний сценарій. Поступово пізнаючи один одного в ліжку, пара вибирає оптимальні пози, ласки, тривалість статевого акту. Таким чином, все, що від вас вимагається в нових відносинах – це не поспішати. І так само поступово покроково вивчити звички нової коханки, її особливості, а також продемонструвати свої сексуальні уподобання.

Якщо член не встав під час статевого акту.

    Причин, з яких чоловічий статевий член втратив ерекцію під час статевої близькості, може бути досить велика кількість. Еректильну дисфункцію може викликати нездоровий спосіб життя, сексуальні розлади та багато інших причин. Перш, ніж звертатися до фахівця, слід виключити такі фактори: алкогольне сп'яніння, втома, сексуальне перенасичення. І не варто панікувати, якщо одного разу статевий член відмовився слідувати вашим бажанням. На крайній випадок існують "чарівні" таблетки для потенції. Разок можна і cпробувати вирішити проблему зі "втомою" свого друга за допомогою таких таблеток.

А от якщо він оголосив справжній бойкот, то тут уже є сенс звернутися до кваліфікованого фахівця. У цьому немає нічого такого, адже коли болить зуб, ніхто не соромиться звернутися до стоматолога, більше того, це цілком природньо.

Розраховуємо на те, що наші поради розвіють ваші сумніви та нададуть впевненості у любовних справах. І нехай гасло «Завжди готовий!» стане головним у вашому сексуальному житті.