Довгі роки тема жіночого оргазму була забороненою. Про неї не просто не говорили – її повністю заперечували. Але природа завжди бере своє: дівчата потребують сексуальної розрядки не менше, ніж чоловіки. Вони теж заслуговують на задоволення і гарний оргазм.

Секс може бути різним. Здобути яскравий оргазм можна і без присутності чоловіка. Іноді досить просто налаштуватися і купити жіночий вібратор. Але є кілька невеликих нюансів, які допомагають зробити сам процес набагато приємнішим і яскравішим.

Чому жіноча мастурбація – це корисно?

Багато жінок займаються самозадоволенням, причому регулярно. У цьому немає нічого поганого, але більшість соромиться говорити на цю тему. Сьогодні тема жіночої мастурбації досліджується у багатьох інститутах, адже сам процес приносить багато корисного для психічного та фізичного здоров'я.

Отже, чому ж жінкам не тільки можна, а й потрібно мастурбувати? Є кілька основних причин:

  • Мастурбація допомагає пізнати своє тіло і всі свої чутливі точки, щоб секс із статевим партнером був яскравішим і приємнішим. Власне тіло пізнати необхідно, щоб уникнути неприємних моментів та затискачів. Це спростить життя партнеру та допоможе досягти насолоди.
  • Самовдоволення корисне для жіночого здоров'я. Під час мастурбації до органів малого тазу приливає кров, судини розширюються. Завдяки цьому відбувається природна профілактика застійних хвороб органів репродуктивної системи.
  • Позбавлення менструального болю. З тієї ж причини припливу крові до органів малого тазу розслаблюється матка, і спазми стають не такими сильними. Під час місячних можна і потрібно мастурбувати, але робити це правильно у ванній та виключно продезінфікованими пристроями!
  • Зняття стресу та покращення настрою. Будь-який оргазм допомагає зняти стрес і позбутися напруги. Викид ендорфінів допомагає розслабитися, позбутися тривожних думок тощо
  • Нормалізація менструального циклу та відновлення гормонального балансу. Звичайно, при перших проблемах з регулярністю місячних або гормонами варто звертатися до фахівця. Але будь-яке лікування посилить мастурбація, яка допомагає вплинути на рівень естрогену та відновити менструальний цикл.

Зробити собі приємно можна в будь-якому місці та в будь-який час. Достатньо усамітнитися і занурити себе у світ фантазій. Правильне самозадоволення – корисна річ, якої не варто соромитися чи боятися.

Як правильно це робити?

Кожна жінка має свої переваги та побажання. Звісно, всі можуть робити це по-різному. Але в будь-якій мастурбації є свої правила та рекомендації. Обов'язково варто проконтролювати такі моменти:

  • Особиста гігієна. Жіноче здоров'я – тендітна річ, яку необхідно берегти. Недотримання елементарної гігієни може призвести до зараження чи інфекційних захворювань.
  • Чистота іграшок. Важливо, щоб усі додаткові засоби були чистими та продезінфікованими.
  • Правильне мастило. До різних іграшок може підходити різне мастило. Якщо природної «вологості» не вистачає, варто придбати спеціальні засоби. Інакше може виникнути подразнення та дискомфорт.
  • Використання іграшок за інструкцією. Перед застосуванням будь-яку іграшку варто вивчити та прочитати інструкцію до неї.

Щоб процес був особливо приємним, можна скористатися корисними рекомендаціями. Поліпшити відчуття допоможе тепла ковдра і пара носок. Це допоможе посилити кровообіг у органах малого тазу. Добре підійде і келих червоного вина, він же дозволить швидше розслабитися.

Починати варто з легкого розслаблюючого масажу. Не обов'язково відразу ж переходити до основних точок, можна попестити свою шию та груди. Розслабитись допоможе легка тиха музика, свічки – загалом все, що допоможе створити правильну атмосферу.

І, звичайно, велике значення мають «помічники». Правильно підібрані іграшки посилять відчуття у десятки разів. Важливо, щоб вони підходили і за жорсткістю, і за розмірами, і за функціоналом.

Які іграшки вибрати для жіночої мастурбації?

Індустрія сучасних секс-іграшок пропонує жінкам величезний вибір продукції. Якщо відкинути всі нестандартні та специфічні варіанти, універсальними стануть вібратори та фалоімітатори.

Вібратори можуть бути різними, але мають схожу конструкцію. Усередині завжди є моторчик або кілька, які приємно вібрують та стимулюють чутливі точки в ділянці клітора. Можна вибрати стандартний циліндричний вібратор, виріб з вусиками тощо.

Фалоімітатори – це іграшки у вигляді чоловічих пенісів. Вони відрізняються розмірами, формою, навіть вигином та матеріалом. Тут можна вибирати залежно від своїх переваг та побажань.