Страпон — фалоімітатор, що складається з трусиків-ремінців та реалістичної насадки у вигляді фалосу з матеріалу "живе тіло". Типові розміри насадки-фалоса: довжина 16 & 20 см, діаметр 3 & 4 см. (проте бувають як великі страпони, так і маленькі). З внутрішньої сторони фалосу бувають ніжні пухирці для стимуляції зони клітора жінки, яка використовує страпон. Завдяки вібрації вона також отримує задоволення.

Види та способи кріплення страпона.

Всупереч поширеній думці, страпони бувають як чоловічими, так і жіночими. Основною відмінністю чоловічих і жіночих страпонів є конструкція кріплення: варіанти для жінок часто мають довгий і вузький виріз, що дозволяє безпосередній контакт з вагіною. Страпони, призначені для чоловіків, мають спеціальний проріз для статевого члена, дозволяючи таким чином чоловікові здійснювати "подвійне проникнення", або мають порожнину для статевого члена, будучи своєрідним "жорстким презервативом".

Також деякі види страпонів можуть комплектуватися спеціальними насадками, спрямованими всередину: для вагінальної або анальної стимуляції. Страпон буває як зі знімним, так і з постійним фалоімітатором. Страпони, що зустрічаються в секс-шопах, зазвичай виготовлені з пластику, гуми або силіконового гелю. При виборі мастила (лубриканта) слід враховувати, з якого матеріалу виготовлена ця іграшка.

Гумові та силіконові вироби із секс-шопів руйнуються від мастил на жирній основі. З цієї ж причини не слід використовувати як мастило такі матеріали як вазелін, а також всілякі масажні масла та косметичні засоби.

Застосування страпона

використання страпона жінкою

Страпон може використовуватися для статевого акту, де жінка, яка використовує страпон, перебуває в активній ролі. Як другий партнер може виступати як інша жінка, так і чоловік — в останньому випадку практикується анальний секс. Жінка, яка використовує страпон, може вдягнути під нього вібратор «метелик» або подібний до нього: у такому випадку здійснюється додаткова стимуляція клітора, що посилюється тертям шкіряного кріплення страпона об додатковий вібратор. Чоловік, який використовує страпон, може користуватися лише ним — у разі тимчасових або постійних проблем з потенцією. Також, у разі використання страпона чоловіком, можливо здійснити так зване «подвійне проникнення», не вдаючись до допомоги додаткового учасника.

Страпон - зброя відплати. Або що можна робити зі страпоном.

- "Отже, ти хочеш взяти мене ззаду? А ось дивися, що я тобі приготувала, маленький пустуня! Випробуй на собі те, що ти хочеш зробити зі мною! А вже потім поговоримо і про мою попку"

Ймовірно, читачі добре знайомі з точкою зору, що існує в широких масах, що говорить, що страпон – іграшка виключно для людей не зовсім стандартної сексуальної орієнтації.

Можливо, подібна точка зору має право на існування: не мудруючи лукаво, страпон найлегше уявити на жінці, яка обробляє цим предметом свою подружку. Однак насправді можливостей для застосування штучного члена на ремінцях набагато більше, про що ми й поговоримо докладніше.

страпон і дві жінки

Отже, спочатку поговоримо про передбачувані методи використання страпона і про те, які їх види найчастіше зустрічаються на ринку.

Найдешевші різновиди виглядають як подвійний член, покритий досить жорсткою гумою, з ремінцями для кріплення. Подібні конструкції зустрічаються як з можливістю вібрації, так і без неї. На думку творців цього дива, вібрація має посилювати відчуття. Насправді ж конструктори обговорюваного різновиду накладних членів випустили з уваги одну досить дрібну, але при цьому дуже важливу обставину: у жінок, які могли б використовувати подібний страпон, піхва зовсім не повинна перебувати на розрахунковій відстані від лобка. А у разі невідповідності жінки, яка намагається застосувати цю іграшку на практиці, якомусь загадковому стандарту, їй та її партнеру доведеться мучитися з пошуком пози, в якій нестерпний дискомфорт вдасться звести хоча б до терпимого.

Ненабагато далі пішли винахідники наступної конструкції, що вирішили спорудити член силіконовий або гелевий, що саме по собі безсумнівно похвально, зате на другому кінці його розмістити досить жорсткі навпомацки пухирці. Природно, під пухирцями може також ховатися вібруюча капсула, основним призначенням якої є стимуляція клітора носії. Однак ці уми та генії сексуальної думки недогляділи той факт, що пара вузьких ремінців, на яких пропонується кріпити подібне господарство, або не витримає зусиль у процесі застосування і змусить членоподібний апарат хаотично блукати в області лобка, або перетягне поперек і попу носительки так, що про довгостроковому застосуванні не вестиметься жодної мови.

Таким чином, розглянувши досить невдалі зразки, ми підійшли до питання, яким має виглядати зручний і приємний у застосуванні страпон.
Наприклад, член, що кріпиться замість ремінців на спеціальних трусиках зі шкіри або шкірозамінника, не безладно змінюватиме своє місце розташування десь у нижній області живота, а оселиться саме там, де це зручно його господині. Подібні страпони можна придбати в нашому секс шопі, але коштуватимуть вони трохи більше. А в якості бонусу для своєї подружки не зайве придбати також до основного придбання вібратор "метелик": маленький такий вібратор для клітора. «Метелик» легко пристосовується на призначеному для нього місці та принесе носію страпона додаткове задоволення.

Для любительок відчувати себе наповненою під час сексу існують інші різновиди накладних членів: шкіряний ремінець, що проходить між ніг, «легким рухом руки перетворюється»… Ні, не в шорти, а в кріплення для бажаної кількості додаткових фалоімітаторів, на смак господині. Відповідно, наповнювати можна або піхву, або анус, або — для максималісток — і те і інше. Природно, що наповнюючі частини, що кріпляться на ремінець, повинні вільно пересуватися, щоб не доставляти незручностей за будь-яких фізіологічних особливостей, або ж просто зніматися – оскільки двох сторонніх предметів в одній середньостатистичній жінці може виявитися забагато.

Розібравшись з основними видами страпонів та їх особливостями, буде не зайвим розвіяти деякі міфи про їхню вузьку призначеність для осіб гомосексуальної орієнтації. Спочатку звернемося до визначення самої гомосексуальності: мається на увазі зв'язок між двома особами однієї статі. Звичайно, дві жінки, яким хочеться позайматися коханням одна з одною за допомогою страпона, неодмінно потраплять під це визначення. Однак на цьому проблеми орієнтації та страпонів закінчуються.

Всупереч поширеному упередженню, статевий акт між жінкою зі страпоном і чоловіком як пасивний партнер все-таки є нехай і не зовсім традиційним, але цілком навіть гетеросексуальним заняттям — враховуючи різнополість учасників. Забігаючи наперед, можна додати, що ця "іграшка" подобається багатьом сімейним парам. Вже давно відомо, що анус чоловіка є аж ніяк не останньою ерогенною зоною.

А ось тепер, розібравшись у поняттях і формулюваннях, ми продовжимо наш огляд предмета, що обговорюється, і можливих сфер його застосування в ліжку.
страпон з великим членом

Для початку мені хотілося б звернути увагу читачів на такий цікавий факт, як наявність необмеженої кількості предметів, що підходять для вдягання на них страпона. Щоб трохи підбурити вашу уяву, можу запропонувати уявити собі цю споруду одягненим на звичайнісіньку подушку. Між іншим, подібний метод застосування може виявитися набагато зручнішим за звичайний вібратор, оскільки залишає більшу свободу рукам. Крім того, дана конструкція може виявитися куди приємніше фалоімітатора на присосці, оскільки не вимагає прикріплювати штучний член до чогось холодного, гладкого і не обов'язково приємного на дотик. Крім звичайної подушки буває зручно використовувати великі плюшеві іграшки, що продаються, на жаль, вже в інших магазинах… Втім, про що я? Здається, сьогодні ми говоримо про парні вишукування.

Так ось, не менш важливою є тема використання страпона чоловіками. Тут доречно повідомити про те, що існують спеціальні чоловічі моделі страпонів, порожнисті всередині. Подібна іграшка може надати неоціненну допомогу індивідуумам, рішуче незадоволеним розмірами своєї чоловічої гідності. Якщо ж партнерка оного, з людинолюбства або через недосвідченість, погодиться випробувати на собі подібну насадку, то власник недостатньо великого (у своїх очах) члена зможе поспостерігати щирі та болючі стогнання партнерки після сексу з вищеописаним збільшувачем.

Мабуть, це найвірніший, хай і досить болісний спосіб довести, що розмір не має значення — але тільки поки він укладається в рамки пристойності. Так, чомусь виробники страпонів теж часто забувають прописну істину: надмірно великий член цікавий тільки з естетичного погляду — подивитись, жахнутися і з подвоєною турботою звернути погляди до того природного, що не потворно…

Але для менш схильних до садизму чоловіків також існують спеціальні моделі страпонів. На відміну від їхніх жіночих побратимів, чоловічі страпони припускають використання природної гідності носія одночасно зі штучним, і мають для цієї мети відповідний отвір. А це, повірте, відкриває безліч додаткових можливостей для пари.

Наприклад, досить природна ситуація, коли чоловік вимагає перепочинку для наступної ерекції та продовження інтимних забав. Однак, якщо його загальний стан на висоті, а найближча партнерка поки що не задоволена, справжній джентельмен може одягнути «збрую» і продовжити задовольняти свою леді.
А ще використання страпона чоловіком дозволяє здійснювати набагато інтенсивніші рухи. Науці не вдалося достовірно з'ясувати, чому – чи через високу чутливість справжнього члена, чи через вродженого ощадливого щодо нього, коханому, відношення. Але факт він і в ліжку факт. Так що подібну забаву спробувати безперечно варто – за умови, якщо партнерка бажає більш інтенсивних рухів, ніж зазвичай. Головне — згадати про змащення перед стартом. І не просто про мастило, а про дуже велику його кількість.

Ну а крім усього вищесказаного, для особливих гурманів, можу запропонувати спробувати орудувати одночасно двома членами: своїм та штучним. Природньо, подібна активність може бути застосована тільки з тими жінками, які приймають та активно вітають анальний секс, інакше ви не принесете в своїй дамі нічого, крім мук. Питання розміру штучного члена, а також рішення про те, який із членів куди вводити, залишу на вашому сумлінні. Скажу тільки, що «подвійне проникнення» з використанням штучного члена подібних до натуральних розмірів, вже залишає відчуття повної затраханності та задоволення, що поєднується з деяким дискомфортом між ніг – коли збудження пройшло.

На цьому не сміємо довше затримувати і запрошуємо вас відвідати наш секс-шоп, сподіваючись, що цей скромний огляд був переконливий і наблизив вас до ідеї, що страпон – предмет не такого вже й вузького застосування і здатний доставити багато оргазмів – хороших та різних. Чого я вам усім і бажаю!