Ця стаття для чоловіків, про чоловіків, про чоловіче здоров'я і про тей орган, на який звертають увагу в останню чергу, але який є дуже важливим в сексуальному житті кожного чоловіка. А також для тих милих дам, для яких важливе здоров'я коханих чоловіків. Мова йтиме про передміхурову залозу або простату.  Ми поговоримо про те , як зробити так, щоб наші бажання, в інтимній сфері співпадали з нашими можливостями довгі-довгі роки.простата

Всім відоме прислів'я: «поки грім не вдарить – мужик не перехреститься». І це дійсно так. Здоров'я знаходиться у сучасних чоловіків практично на останньому місці. Але ж багатьох складнощів в сексуальному житті можна просто уникнути, або, принаймні, не допустити. А для цього, в першу чергу, необхідно знати хоча б мінімум інформації про себе коханого.

 Почнемо по порядку. Передміхурова залоза (простата) знаходиться нижче сечового міхура, в початковій частині сечівника. Розмір  – близько 28 грамів. Приблизно як волоський горіх. А роль, яку вона відіграє в житті чоловіка – величезна. У передміхурової залози дуже багато функцій. Ось деякі з них: вона виробляє секрет, який є частиною сперми, виробляє чоловічий статевий гормон – тестостерон. Цей гормон відповідає за потенцію. Також речовини, які виділяє простата, беруть участь безпосередньо в механизмі ерекції. І це далеко не все. Нормальна робота даного органу дуже важлива для сексуального життя чоловіка.

Захворювань передміхурової залози багато. Ми коротко зупинимось на двох из них.

Простатит – запалення передміхурової залози. Буває – гострим і хронічним. Причини виникнення: інфекція (бактерії, грибки, венеричні захворювання), сидячий спосіб життя, тривала вібрація (напиклад: водії транспортних засобів), переохолодження, не регулярне статеве життя, перерваний статевий акт  - часто повторюваний, випадкові статеві зв'язки ( без презерватива), шкідливі звички. Симптоми захворювання: прискорене болісне сечовипускання, болі в промежині и задньому проході, болі в мошонці, підвищення температури тіла, погіршення ерекції і скорочення тривалості статевого акту, відсутність мимовільної ерекції зранку. Якщо не звернути увагу - симптоми через декілька днів можуть зникнути. Захворювання з гострого стану  переходить в  хронічний. Найкращий вихід, навіть просто при підозрі і наявності хоча б одного з симптомів – звернутися до лікаря.

При хронічному простатиті тканини передміхурової залози змінюються – на місці запалення з'являються рубці. Чим більше рубців – тим гірше працює передміхурова залоза. А це прямий шлях до імпотенції.

Ще одне грізне захворювання – аденома передміхурової залози або доброякісна пухлина.  Симптоми: ускладнене сечовипускання (сеча витікає в'ялою цівкою), збільшення часу сечовипускання, прискорене сечовипускання, нічне відвідування туалету (навіть декілька разів за ніч), синдром останньої краплі (постійно мокра нижня білизна), порушення потенції і ерекції. На початку захворювання симптомів практично немає. З'являються ознаки тоді, коли збільшена передміхурова залоза пережимає сечівник. Лікування – медикаментозне або хірургічне. Трохи статистики:  в Кривому Розі кожен 9-й чоловік страждає захворюваннями передміхурової залози.  

 В  програму, як лікування, так і профілактики  захворювань  передміхурової залози (за виключенням гострого простатита) входить масаж передміхурової залози через анальний отвір. Процедура ця неприємна  – але вкрай  необхідна.  Масаж виконується  пальцем, в рукавичці, робляться  масажні рухи в анусі, так як простата добре промацується через тонку стінку прямої кишки. Чоловіки часто відмовляються від такої процедури, або вкрай неохоче на неї погоджуються. Проте лікарі – урологи  в багатьох країнах Європи і розвинених країнах Азії, а також найбільш продвинуті спеціалісти України ( які практикують, як правило в приватних клініках) уже давно пропонують чоловікам інший спосіб масажу передміхурової залози: використовуючи,   в домашніх умовах,  спеціально розроблені і анатомічно правильно сконструйовані стимулятори-вібромасажери. Це і приємніше і продуктивніше. Моделей таких стимуляторов багато – з вібрацією і без, з різною поверхнею (гладкою, ребристою, шорсткою, точечною), з різних матеріалів. Є моделі з декількома швидкостями і виносним пультом керування. А також з одночасною стимуляцією мошонки. Наприклад :  модель вібро - стимулятора простати - «Чорний кіт» має декілька рівнів вбудуваних кульок під шаром м'якого силікону, з регуляцією  швидкості  - для покращення масажу і приємних відчуттів  одночасно. Тому кожному чоловіку можна підібрати, з урахуванням індивідуальних побажань, свою модель  стимулятора. Використовувати всі вібратори – масажери рекомендують зі спеціальними анальними мастилами.

 Тим паче, пікантна особливість, з допомогою такого стимулятора можна принести задоволення і своїй партнерці так як, практично у всіх моделях, передбачена функція для жінок -  масаж точки G ,а вона, як відомо, відповідає  за вагінальний оргазм у милих дам. Іншими словами – можна принести задоволення і користь і собі і своїй коханій жінці.

 У всьому світі такі вироби продаються в аптечній мережі. В нашому місті їх можна придбати в спеціалізованих магазинах – секс-шопах, отримавши при цьому детальну інструкцію по застосуванню.

 Підіб'ємо підсумки – з допомогою стимулятора-масажера передміхурової залози у кожного чоловіка є можливість на довгі роки залишатися сексуально активним і здоровим. Чого Вам і бажаємо!