Сексуальні фантазії

Для нас сексуальні фантазії можуть бути надзвичайно яскравими та приємними переживаннями, придатними для різноманітного практичного застосування. Вони підвищують збудження при зносинах або мастурбації. Вони допомагають захистити себе від думок про роботу, стресів та інших моментів, що відволікають, небажаних під час сексуального акту. Вони дозволяють "переживати" нові сексуальні пригоди. І, головне, вони абсолютно доступні та ніким не заборонені.

Іншими словами, ці пристрасні фільми, що прокручуються у вашій свідомості, є абсолютно нормальною складовою сильної сексуальності. Здоровий глузд підказує, що ті, хто занадто часто віддається денним фантазіям, повинні бути самотніми, нещасними істотами, які страждають від нестачі любові. Проте дослідження "Секс в Америці", проведене чиказькими вченими, виявило прямо протилежне: "Чоловіки та жінки, які часто використовують фантазії та різні стимулятори", як виявилося, шукають більше сексу у відносинах з партнерами та їх приваблює більша кількість різновидів сексуальних методів та прийомів".

Дослідники також виявили, що люди, у яких знижений інтерес до сексу, живуть таким же стерильним, безстатевим уявним життям. Вони свідомо женуть подібні думки, відчуваючи провину чи збентеження, або ж такі думки у них зовсім не виникають. Багато фахівців як лікування людей із внутрішньою цензурою вчать їх розкривати еротичний потенціал мозку та розвивати у собі сексуальну фантазію.

Іншою безперечною перевагою сексуальних фантазій є те, що вони дозволяють вам переживати такі моменти, які ви не могли б собі дозволити (або не захотіли б) у реальному житті. Наприклад, в одному експерименті було відкрито, що у більшості гетеросексуальних чоловіків часто зустрічаються одностатеві еротичні фантазії, проте це не означає, що вони приховані гомосексуалісти, як часто думають. Вони просто використовують подолання табу як джерело підвищення своїх відчуттів.

Ненсі Фрайді, автор книги "Мій таємний сад" та інших робіт, присвячених сексуальним фантазіям, пише, що "в моїх книгах головною темою жіночих сексуальних фантазій була сцена, в якій слабкою жінкою грубо опановують і творять з нею жахливі речі". Але це не означає, що жінки виношують потаємне бажання бути зґвалтованими. Дослідники загострюють увагу на тому моменті, що вдаючись до подібних фантазій, жінка швидше прагне зняти з себе відповідальність за вступ у статевий зв'язок і насолоду сексом і позбутися почуття провини за це.

Це уявний прийом, покликаний підвищити гостроту сексуальних переживань.

І в цьому вся роль фантазій.